سیاست حفظ حریم خصوصی

 

این خط مشی حفظ حریم خصوصی ("خط مشی") توضیح می دهد که چگونه اطلاعات شناسایی شخصی ("اطلاعات شخصی") که ممکن است در وب سایت HubFar ("وب سایت" یا "سرویس") و هر یک از محصولات و خدمات مرتبط آن (در مجموع "خدمات") ارائه دهید. ) جمع آوری، محافظت و استفاده می شود. همچنین گزینه های موجود در مورد استفاده ما از اطلاعات شخصی شما و نحوه دسترسی و به روز رسانی این اطلاعات را شرح می دهد. این خط مشی یک توافق نامه الزام آور قانونی بین شما ("کاربر"، "شما" یا "شما") و اپراتور این وب سایت ("اپراتور"، "ما"، "ما" یا "ما") است. با دسترسی و استفاده از وب‌سایت و خدمات، تصدیق می‌کنید که شرایط این توافق‌نامه را خوانده، درک کرده‌اید و موافقت می‌کنید. این خط‌مشی برای فعالیت‌های شرکت‌هایی که مالک یا کنترل آن‌ها نیستیم، یا افرادی که استخدام یا مدیریت نمی‌کنیم اعمال نمی‌شود.

 

 

 

جمع آوری خودکار اطلاعات

 

هنگامی که وب سایت را باز می کنید، سرورهای ما به طور خودکار اطلاعاتی را که مرورگر شما ارسال می کند ضبط می کنند. این داده ها ممکن است شامل اطلاعاتی مانند آدرس IP دستگاه شما، نوع و نسخه مرورگر، نوع و نسخه سیستم عامل، تنظیمات برگزیده زبان یا صفحه وبی باشد که قبل از ورود به وب سایت و خدمات، صفحات وب سایت و خدماتی که بازدید می کنید، زمان صرف شده در آن صفحات، اطلاعاتی که در وب سایت جستجو می کنید، زمان ها و تاریخ های دسترسی و سایر آمارها.

 

 

 

اطلاعات جمع آوری شده به صورت خودکار فقط برای شناسایی موارد بالقوه سوء استفاده و ایجاد اطلاعات آماری در مورد استفاده و ترافیک وب سایت و خدمات استفاده می شود. این اطلاعات آماری به گونه‌ای تجمیع نمی‌شوند که هر کاربر خاصی از سیستم را شناسایی کند.